Je rok 2026 a ja sa stále pozerám na to isté točiace sa koliesko uprostred obrazovky. Úžasné. Vraj žijeme v ére umelej inteligencie a kvantových výpočtov, ale naše operačné systémy sú v skutočnosti len navoňaný korporátny hnoj postavený na základoch zo sedemdesiatych rokov.
(viac…)Značka: windows
-
Horor menom Windows 11
V poslednej dobe si neviem pomôcť, ale Microsoft mi nedáva akosi na výber. Dnes sa musím vyjadriť k „revolučnému“ systému Windows 11, ktorý ma stál niekoľko vzácnych hodín života. Nerobte rovnakú chybu!
(viac…)
